Freegarden
Freegarden Freegarden

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren İsmail Hakkı Ekşi tarafından kurulan HE Gayrimenkul; aileden gelen 60 yıllık bir deneyimin ışığında sektöre adım atmış, Türkiye’nin her bölgesinde pek çok projeyi yaşama aktarmış, yenilikçi bir yaklaşımla teknolojilerden faydalanarak, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran çok özel projeler ve çözümler sunmuştur.

 

 

Vizyon

İnşa ettiği her projede, Türkiye’nin lider proje geliştirme kuruluşu vizyonu ile hareket eden He Gayrimenkul, yatırımcılarına daima sürdürülebilir kazanç ve başarı sunar.

Projeler

Devam Eden Projeler

  Tamamlanmış Projeler

  Yarını bugünden tasarlayan bir kültüre inanan He Gayrimenkul; faaliyet gösterdiği her alanda mükemmeliyetçilik ruhu, yenilikçilik, istikrar ve girişimcilik değerleri ile sektörde kendini ayrıştırarak sadece bugüne değil yarına da sahip çıkan bir kurum olmuş, 21. Yüzyılın dinamik, yüksek kaliteli ve yenilikçi markası olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

  Misyon

  Doğru planlanmış, çağdaş ve güvenli yapım teknikleri kullanılarak inşa edilen, yapım maliyeti yerine kullanım ekonomisinin ön plana çıkarıldığı bir misyonla hizmet veren He Gayrimenkul, nitelikli ve sürekli değer kazanan projeler geliştirir.
  Freegarden
  Freegarden
  FreeGarden Yaşam AlanlarıVilla Tipleri
  Kat Planları
  GaleriGörseller
  Videolar
  HE Gayrimenkul Basında Biz İletişim
  FreegardenAYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN

  AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN

  Ad Soyad:
  Telefon No:
  E-posta:
  Mesaj:
  Freegarden